• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Наші традиції

Наші традиції

Ви у чарівні входите сни, З вами доріг, великий кожну годину. Вітаємо з Днем нової весни, Наші милі жінки вас! Життя ви даруєте, вчіть знову Ви тому, що лише мами дають, Ви народжуєте в серці любов І в душі створюєте затишок. Ми бажаємо серед лютих днів Вам однієї нескінченної весни, Всі любимо, бажана, ріднею бути! І бачити щасливі сни!!!

У Кушугумському НВК гімназії «ІНТЕЛЕКТ» функціонує Історико-краєзнавчий музей, що року проходять вибори до Ради шкільного Історично-краєзнавчого музею. У 2011-2012 н. р. у виборах взяли участь 76 учасників, це на 19 більше, ніж минулого навчального року. До Ради музею було обрано учнів з 5-10 класів. Голова Ради музею Довгопола Яна, заступник головиРади музею Острогляд Світлана, до секційувійшли: Іваненко Богдан, Тернавський Микола, Хіжченко Анна,Петренський Віталій,Самусева Юлія, Білоконь Юлія, Грузова Тетяна, Федорець Олена, Потапенко Максим, Швець Анна.
На першому засіданні Ради музею та секцій була спланована робота по відповідним направленням. Постійним завданням визначено : збір та збереження експозиційного матеріалу. Традиційними стали заходи, присвячені святові Перемоги 9 травня: виховна година «В житті завжди є місце подвигу» з участю ветеранів Великої вітчизняної війни

Участь учнів в мітингу, присвяченому Дню Перемоги.Участь учнів в мітингу, присвяченому Дню Перемоги.

Традиційним у нашому НВК стало свято День захисту дітей, це урочисте свято супроводжується виступами учнів гімназії, нагородженням кращих учнів НВК, та подарунками:

/Files/images/svjto1.JPG/Files/images/svjto.JPG

Цікавими та змістовними є Бібліотечні уроки та виховні заходи, які проводяться у бібліотеці НВК ( завдяки залученим спонсорам у 2010 н.р. було придбано художньої та енциклопедичної літератури на 23000 грн.)

/Files/images/biblioteka.jpg

Завдяки сумісній співпраці з 738 авіаційним полком стали традиційними екскурсії до заводу Мігремонт

/Files/images/zav1.JPG/Files/images/zav.JPG

Кожного року до свята Всесвітнього дня захисту історичних пам’ятників у НВК проходить захід «Подорож», кожному класу за жеребкуванням випадає тема яку вони захищають. У 2011 році це була подорож по Україні.

/Files/images/podorog.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

 • Дон Анжела батьків.комітет 11-А класу

  2013-12-07 20:03:36

  Дякуємо,патріотичне виховання на високому рівні!Дякуємо Вам за ваш нелегкий труд....

 • тетяна гарьковина

  2013-12-07 19:57:55

  06.12.13р в гімназії пройшла зустріч з льотчиками -ветеранами,ми з дітьми чекали на цю зустріч,бо вони стали для нас рідними,це вже традиція ,діти називають їх'' Нашими полковниками''Цю традицію впровадила Ольга Олександрівна,дякуємо їй....

 • Карнаух С.С член б\комітету 11-А

  2013-08-22 22:04:55

  Молодці,так тримати! Ми знаємо,що наші діти завжди приглянуті,про них турбуються вчителі....